центр бусидо

Головна » Статті
11-12 листопада 2017 року, Всеукраїнський навчально-тренувальний семінар з карате Годзю-рю, під керівництвом сенсея Анатолія Гірака, 6 Дан Годзю-рю, м.Рівне.

Технічний директор семінару - сенсей Володимир Камінський, 3 Дан Годзю-рю, м.Іршава.
Програма семінару базується на принципах годзю хаппо.
29-30 квітня 2017 року у місті-герой Одеса відбувся Кубок Світу по Годзю-Рю Карате. Змагання проводились з метою зміцнення дружніх звязків між клубами і федераціями України та інших країн світу, популяризації бойових мистецтв та відбору кращих спортсменів для участі в Чемпіонаті Світу.
11 березня в м.Рівне відбувся відкритий клубний турнір «Кубок Лотоса 2017». Іршавська команда «Центра Бусі-До», керівником якого є Володимир Камінський, мала честь приймати участь у складі трьох спортсменів: Костик Андріан, Лендєл Анастасія, Лендєл Богдан. Кожен учасник Центра у своїй віковій та ваговій категорії посіли призові місця. Костик Андріан в розділі Ката (категорія А) посів ІІІ місце, в розділі Куміте Ірікумі-Го (повний контакт) ІІ місце. Лендєл Анастасія в розділі Ката (категорія А) посіла ІІ місце, в розділі Куміте Ірікумі-Го (повний контакт) І місце, Лендєл Богдан в розділі Ката (категорія А) посів ІІІ місце, в розділі Куміте Ірікумі-Го (повний контакт) І місце.
Цьогоріч, другого квітня 2016р. в місті-герой Одеса відбувся Чемпіонат України з Годзю-рю Карате (юніори, юнаки, молодші юнаки). Закарпатську область на чемпіонаті представляли шість іршавчан - вихованців Центра «Бусі-До»: Костик Андріан, Лендєл Анастасія, Лендєл Богдан, Баран Вадим, Буряк Михайло, Буряк Дмитро.
Ви можете знайти школи бойових мистецтв майже в кожному районі по всьому світу. Однак часто нема можливості негайно розпізнати, в якій з них мають на прикметі тільки Ваш гаманець. Індустрія бойових мистецтв робить багато чого, щоб позбутися від шахраїв і фанатиків. Але досі бувають випадки, коли покупцеві не вдається уберегтися. І хоча такі випадки жодним чином не мають переваги. Вам необхідно про це знати.
Більшість людей вважають кобудо мистецтвом володіння традиційною зброєю. Однак, якщо більш глибоко зазирнути в Канджі, то виявитися справжнє значення кобудо. 'Ко' перекладається як 'древній', 'До' перекладається як 'шлях' або 'стежка'. Слово '6у' є ключем. Якщо розбити слово 'бу' можна виявити два слова. Одне з них - 'зупиняти', а інше - 'захищати'. Слово 'захищати' представляє 'війну' або 'бій', але не в агресивному контексті. Отже, справжнє значення слова 'кобудо' - 'стародавній шлях припинення бою'.
Навчання Окінавського карате, на відміну від багатьох інших стилів, робить наголос на поєднання "жорсткої" і "м'якої" технік. Первісна частина навчання - це відпрацювання базової техніки: блоків, ударів, стійок, ударів ногами. Учень, що оволодів цими навичками, переходить до м'якої техніки вивчення переміщень, парирування, ковзання. Робиться наголос на роботу ніг і рівновагу. Учень також починає вивчення тьюте і елементарного Бункай ката. Майстерно опанувавши цими принципами він переходить до наступного рівня - просунутого бункаю і кюшо-джітсу. У майстра це може зайняти все життя.
Будьте скромні і ввічливі
Тренуйтеся з огляду на ваші фізичні можливості
Практикуйте сумлінно і творчо
Будьте спокійні і швидкі
Стежте за своїм здоров'ям
Живіть простим життям
Не будьте занадто горді і занадто скромні
Продовжуйте наполегливо тренуватися
Карате обі - це пояс , який служить для того , щоб утримувати ги , але значення обі набагато більше , ніж просто «бути зав'язкою». Подібно ги , обі має символічне значення.

Перший символічний аспект обі - колір. Традиційні окинавськіє школи карате мають пояси наступних кольорів - білого , жовтого , зеленого , коричневого і чорного. У деяких стилях , наприклад , в себаясі Серінрю карате-до , рокудан і вище носять червоно - білий пояс , а кайте - великий майстер Еідзо Сімабукуро - носить червоний пояс.
Сихан - майстер (починаючи з 5-го Дана) ;
Сенсей - вчитель ( 3 -4- й Дан ) ;
Семпай - старший ( 2- й Дан і нижче) ;
Кохай - молодший ( 3 кю - 6 кю ) ;
Отагай - кожен займається в До- дзе ;
До- дзе - зал для занять ( місце , де « шукають шлях » ) , ( місце пізнання Шляху) ;
Карате ги - уніформа для занять ( кімоно ) , До - ги ;
Кіме - концентрація руху;
Кенсей - бойовий вигук , супроводжуючий кіме ;
Киай - крик ;
Уке - блок ;
1 2 »
Категорії розділу
Статті
Правила
Історія