центр бусидо

Головна » Статті » Статті
11-12 листопада 2017 року, Всеукраїнський навчально-тренувальний семінар з карате Годзю-рю, під керівництвом сенсея Анатолія Гірака, 6 Дан Годзю-рю, м.Рівне.

Технічний директор семінару - сенсей Володимир Камінський, 3 Дан Годзю-рю, м.Іршава.
Програма семінару базується на принципах годзю хаппо.
29-30 квітня 2017 року у місті-герой Одеса відбувся Кубок Світу по Годзю-Рю Карате. Змагання проводились з метою зміцнення дружніх звязків між клубами і федераціями України та інших країн світу, популяризації бойових мистецтв та відбору кращих спортсменів для участі в Чемпіонаті Світу.
11 березня в м.Рівне відбувся відкритий клубний турнір «Кубок Лотоса 2017». Іршавська команда «Центра Бусі-До», керівником якого є Володимир Камінський, мала честь приймати участь у складі трьох спортсменів: Костик Андріан, Лендєл Анастасія, Лендєл Богдан. Кожен учасник Центра у своїй віковій та ваговій категорії посіли призові місця. Костик Андріан в розділі Ката (категорія А) посів ІІІ місце, в розділі Куміте Ірікумі-Го (повний контакт) ІІ місце. Лендєл Анастасія в розділі Ката (категорія А) посіла ІІ місце, в розділі Куміте Ірікумі-Го (повний контакт) І місце, Лендєл Богдан в розділі Ката (категорія А) посів ІІІ місце, в розділі Куміте Ірікумі-Го (повний контакт) І місце.
Цьогоріч, другого квітня 2016р. в місті-герой Одеса відбувся Чемпіонат України з Годзю-рю Карате (юніори, юнаки, молодші юнаки). Закарпатську область на чемпіонаті представляли шість іршавчан - вихованців Центра «Бусі-До»: Костик Андріан, Лендєл Анастасія, Лендєл Богдан, Баран Вадим, Буряк Михайло, Буряк Дмитро.
Ви можете знайти школи бойових мистецтв майже в кожному районі по всьому світу. Однак часто нема можливості негайно розпізнати, в якій з них мають на прикметі тільки Ваш гаманець. Індустрія бойових мистецтв робить багато чого, щоб позбутися від шахраїв і фанатиків. Але досі бувають випадки, коли покупцеві не вдається уберегтися. І хоча такі випадки жодним чином не мають переваги. Вам необхідно про це знати.
Навчання Окінавського карате, на відміну від багатьох інших стилів, робить наголос на поєднання "жорсткої" і "м'якої" технік. Первісна частина навчання - це відпрацювання базової техніки: блоків, ударів, стійок, ударів ногами. Учень, що оволодів цими навичками, переходить до м'якої техніки вивчення переміщень, парирування, ковзання. Робиться наголос на роботу ніг і рівновагу. Учень також починає вивчення тьюте і елементарного Бункай ката. Майстерно опанувавши цими принципами він переходить до наступного рівня - просунутого бункаю і кюшо-джітсу. У майстра це може зайняти все життя.
Як і в інших видах бойових мистецтв , вивчення карате починається з вивчення стійок , бо правильна позиція тіла в просторі відіграє далеко не останню роль у поєдинку. Боєць повинен надати своєму тілу максимальну стійкість і правильно распреділілісь вага тіла , і в різних конкретних ситуаціях цьому сприяють певні стійки.
Особливе місце в практиці карате Годзю -рю займає ката Санчин - «Три битви». Недарма засновнику цієї школи , одному з кращих майстрів карате Окінави XX в . Міягі Тедзюн (1888-1953) приписують слова: « Карате школи Годзю -рю починається і закінчується ката Санчин ». Дійсно , всі без винятку майстра Годзю -рю заявляли і заявляють про те , що основою методики Міягі було саме це ката . Як зафіксовано у лекціях , які Міягі читав в Кіото в 1936 р. , до базових формальним комплексам ( кихон - ката) карате « відносяться перш за все Санчин , Тенсе і Найхантін , метою яких є формування потужної структури тіла і зміцнення бойового духу шляхом гармонізації дихання і сили в правильній позиції ».
Категорії розділу
Статті
Правила
Історія